SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 000 €
(1 184 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Via Fazio degli Uberti, Scalea

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Scalea – Third floor with lift, fully renovated, comprising: living room with kitchenette, one bedroom, bathroom and balcony. Air conditioning, very ...

Друго
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Via Fazio degli Uberti, Scalea
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству