Листа понуда
22
22
22
310 000 €
(2 672 € / м²)
Распродаја
4
2+
116 м²
Via della Pisana, Roma
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
116 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
PISANA VIERZIMMERWOHNUNG VIA MARIO RIDOLFI
116 m². OBERGESCHOSS
In der ruhigen Via Mario Ridolfi im Viertel Pisana Colle Massimo bietet Coldwell B...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Климатизација
Баште
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
211дана
Ажурирано:
171дана
Пријави оглас
Локалитети
Via della Pisana, Roma
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate