SUPA24
Остало
Остало
Остало
700 000 €
(6 542 € / м²)
Распродаја
3
2+
107 м²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

спаваћа соба3
равно107 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Soprabolzano: new four-room apartment with terrace! R06884RI4Z - Welcome, dear potential buyers, you are entering a world of elegance and comfort. We...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству