SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 000 €
(4 310 € / м²)
Распродаја
1
1
58 м²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

спаваћа соба1
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Longostagno: new two-room apartment in a quiet location R054712RI2Z - These enchanting apartments, which are part of a high-quality new build in Leng...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству