SUPA24
Остало
Остало
Остало
595 000 €
(5 509 € / м²)
Распродаја
2
1
108 м²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

спаваћа соба2
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bright 3-room apartment in a prime location R07027RI3Z - In a central location in Soprabolzano, an exclusive new development is being built to the Cl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству