SUPA24
Остало
Остало
Остало
288 000 €
(4 645 € / м²)
Распродаја
1
1
62 м²
Via del Brennero, Pisa

спаваћа соба1
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vacation apartment on the beach R05116CAAP - Your own four walls right by the sea - who has never dreamed of that? Now it's up to you to finally fulf...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Via del Brennero, Pisa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству