SUPA24
Остало
Остало
Остало
350 000 €
(1 346 € / м²)
Распродаја
4
2+
260 м²
Via Provinciale, Montemezzo

спаваћа соба4
равно260 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious Apartment in Selva, Lake Como Located in a panoramic and peaceful setting, just a few kilometers from the lake and major roads and services,...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Via Provinciale, Montemezzo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству