SUPA24
Остало
Остало
Остало
516 000 €
(2 949 € / м²)
Распродаја
3
2+
175 м²
Corso Giacomo Matteotti, Montecatini Terme

спаваћа соба3
равно175 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Large attic apartment in the center of Montecatini Terme R06071MO4Z - Four exceptionally large and luxurious residential units are for sale, located ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Corso Giacomo Matteotti, Montecatini Terme
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству