SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
850 000 €
(14 167 € / м²)
Распродаја
2
1
60 м²
Corso Europa, Milano

спаваћа соба2
равно60 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nella prestigiosa zona di San Babila, Vendesi A REDDITO incantevole appartamento completamente ristrutturato di 60 mq posto al quarto piano di un edif...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подБезбедностТротоарНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 164дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Corso Europa, Milano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Studio Maggi

Слични огласи

Слично у иностранству