SUPA24
947 605 €
(6 581 € / м²)
Распродаја
2
2+
144 м²
Piazza San Michele, Lucca

спаваћа соба2
равно144 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pied-a-terre with parking space for sale in the heart of Forte dei Marmi, just steps from the sea. The property, located on the ground and basement fl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Piazza San Michele, Lucca
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreamer SRL

Слични огласи

Слично у иностранству