SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
649 000 €
(4 056 € / м²)
Распродаја
6+
2+
160 м²
Via Fratelli Bronzetti, Firenze

спаваћа соба6+
равно160 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Firenze, Campo di Marte in una traversa di via Fratelli Bronzetti, in elegante contesto residenziale primi anni 60 vendesi appartamento di mq.160 situ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Via Fratelli Bronzetti, Firenze
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Caterina Pirrone immobiliare

Слични огласи

Слично у иностранству