SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 398 411 €
(16 992 € / м²)
Распродаја
5
2+
200 м²
Piazza San Firenze, Firenze

спаваћа соба5
равно200 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exclusive, fully renovated apartment for sale in Florence, just steps from the Duomo. The property is currently used as a luxury hospitality business ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаТуш кабинаБезбедностДрвене гредеНакон реконструкцијеПриродно светлоДрвени под

Друго
Старост понуде: 64дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Piazza San Firenze, Firenze
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreamer SRL

Слични огласи

Слично у иностранству