SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 681 669 €
(12 275 € / м²)
Распродаја
2
2+
137 м²
Piazza San Firenze, Firenze

спаваћа соба2
равно137 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Splendid apartment with terrace and views of the Medici Chapels for sale in Florence. The property, beautifully renovated with high-quality finishes, ...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Piazza San Firenze, Firenze
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreamer SRL

Слични огласи

Слично у иностранству