SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 991 977 €
(10 540 € / м²)
Распродаја
3
2+
189 м²
Piazza San Firenze, Firenze

спаваћа соба3
равно189 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Penthouse with Jacuzzi and Duomo view for sale in Florence's historic center. The fully renovated property is located on the fourth and top floor of a...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПогледТерасаКупатилоОтворени животни просторКухињски апаратиВисоки плафониНамештен

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Piazza San Firenze, Firenze
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreamer SRL

Слични огласи

Слично у иностранству