SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 097 226 €
(6 096 € / м²)
Распродаја
3
2+
180 м²
Piazza San Firenze, Firenze

спаваћа соба3
равно180 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prestigious apartment finely renovated for sale in the historic center of Florence, near the famous Excelsior and St. Regis Hotels, a few minutes from...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

КаминПогледДрвени подВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Piazza San Firenze, Firenze
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreamer SRL

Слични огласи

Слично у иностранству