SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 880 000 €
(15 040 € / м²)
Распродаја
3
2+
125 м²
Piazza Roma, Cortina d'Ampezzo

спаваћа соба3
равно125 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegant penthouse at the centre of Cortina d'Ampezzo, Dolomites, Italy \r\n Appealing alpine property across 2 floors and offering 120 sqm of luxury ...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Piazza Roma, Cortina d'Ampezzo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству