SUPA24
Остало
Остало
Остало
650 000 €
(2 826 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
230 м²
Piazza Plebiscito, Città della Pieve

спаваћа собаatypical
равно230 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Four-level residence renovated with high-quality finishes, air conditioning, for sale in the historic centre of Città della Pieve. In the heart of Ci...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеВисоки плафониДрвене гредеПриродно светло

Подностојећи
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Piazza Plebiscito, Città della Pieve
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare

Слични огласи

Слично у иностранству