SUPA24
159 000 €
(3 975 € / м²)
Распродаја
1
1
40 м²
Corso del Popolo, Chioggia

спаваћа соба1
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Renovated 2-room apartment with a view of the lagoon R07195CH2Z - Two modern apartments are for sale in an excellent location, just a short walk from...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Corso del Popolo, Chioggia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству