SUPA24
Остало
Остало
Остало
685 000 €
(7 784 € / м²)
Распродаја
3
2+
88 м²
Via Federico Colla, Celle Ligure

спаваћа соба3
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment, turnkey, with outdoor spaces, just a few steps from the sea in Celle Ligure Apartment Ground Floor Refined 88.20 sqm apartment on the gro...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторТуш кабинаБезбедностНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Via Federico Colla, Celle Ligure
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству