SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 €
(4 438 € / м²)
Распродаја
2
2+
80 м²
Castiglione della Pescaia

спаваћа соба2
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

CIN - IT053006B4JANQXKTP - PUNTA ALA - SCOGLIETTO - At walking distance to the beach, surrounded by a big park, we rent a just restored apartment; it'...

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 19дана

Локалитети

Castiglione della Pescaia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Слични огласи

Слично у иностранству