SUPA24
Остало
Остало
Остало
168 000 €
(1 976 € / м²)
Распродаја
2
1
85 м²
Castiglione del Lago

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DESCRIPTION: Overlooking Lake Trasimeno and framed by the walls of the historic center, this second-floor apartment is located in a small building. Th...

Друго
Старост понуде: 28дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Castiglione del Lago
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Слични огласи

Слично у иностранству