SUPA24
Остало
Остало
Остало
330 000 €
(1 941 € / м²)
Распродаја
2
1
170 м²
Castiglione del Lago

спаваћа соба2
равно170 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

AP503 - Second floor apartment in a historic building in Castiglione del Lago
DESCRIPTION: The property, of about 170 square meters, is located on the...

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Castiglione del Lago
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property

Слични огласи

Слично у иностранству