SUPA24
Остало
Остало
Остало
150 000 €
(2 344 € / м²)
Распродаја
3
1
64 м²
Castelnuovo Berardenga

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

In historic Chianti Classico village, first and last floor stone town house, wooden beams, and cellar for sale in Vagliagli, Siena. A cozy retreat, id...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвене гредеФранцуски балконПогледНакон реконструкцијеПриродно светлоРустични стилДрвени под

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Castelnuovo Berardenga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare

Слични огласи

Слично у иностранству