SUPA24
Остало
Остало
Остало
419 000 €
(3 953 € / м²)
Распродаја
3
1
106 м²
Via Albin Egger Lienz - Albin-Egger-Lienz-Straße, Bolzano - Bozen

спаваћа соба3
равно106 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious 4-room apartment in a convenient location R0549982BZ4Z - We are delighted to present this spacious 4-room apartment, which is housed in an i...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству