SUPA24
295 000 €
(5 673 € / м²)
Распродаја
1
1
52 м²
Via Albin Egger Lienz - Albin-Egger-Lienz-Straße, Bolzano - Bozen

спаваћа соба1
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Renovated attic apartment with a balcony R07141BZ2Z - Two luxurious, fully renovated apartments are taking shape on Via Trieste, combining modern liv...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству