SUPA24
Остало
Остало
Остало
560 000 €
(6 588 € / м²)
Распродаја
1
2+
85 м²
Strada Pedraces, Badia - Abtei

спаваћа соба1
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Well-maintained attic apartment in a perfect location R06885AB2W - This charming attic apartment in the heart of the Dolomites offers a unique retrea...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Strada Pedraces, Badia - Abtei
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству