SUPA24
Остало
Остало
Остало
260 000 €
(1 000 € / м²)
Распродаја
5
1
260 м²
Strada Provinciale Cinigianese, Arcidosso

спаваћа соба5
равно260 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Historic apartment in the center of Arcidosso R07043AR4Z - This exceptional, spacious apartment is located in the heart of Arcidosso, on the second f...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОдвојена кухињаНамештенВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Strada Provinciale Cinigianese, Arcidosso
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству