SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
425 387 €
(1 858 € / м²)
Распродаја
3
2+
229 м²
Gg. Gn. Agung 3

спаваћа соба3
равно229 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Freehold oder Leasehold bis 2052. Diese Wahl der Eigentumsstruktur an einer einzelnen Pererenan-Adresse ist hier die strukturelle Anomalie — Freehold-...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Gg. Gn. Agung 3
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Anteya

Слични огласи

Слично у иностранству