SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
37 148 €
(516 € / м²)
Распродаја
2
1
72 м²
ميدان شيري

спаваћа соба2
равно72 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Experience comfortable coastal living in a fully furnished 1-bedroom apartment for sale in Nour Plaza Compound, ideally located in the vibrant Al Ahya...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Regal Estate Hurghada

Слични огласи

Слично у иностранству