SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
105 062 €
(1 347 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
78 м²
طريق سهل حشيش

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A spacious 1 bedroom apartment in the heart of Sahl Hasheesh, offering two private terraces, pool views, and access to one of the Red Sea’s most estab...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

طريق سهل حشيش
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Padsabroad

Слични огласи

Слично у иностранству