SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
25 611 €
(557 € / м²)
Распродаја
1
1
46 м²
ميدان شيري

спаваћа соба1
равно46 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

🏡 Studio for Sale 📍 La Gouna – Al Ahyaa📐 47 SQM | First Floor | Mountain View🗓️ Delivery: June 2028✅ Green Contract✨ Facilities:  3 Swimming Pools...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property development

Слични огласи

Слично у иностранству