SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
35 700 €
(850 € / м²)
Распродаја
1
1
42 м²
ميدان شيري

спаваћа соба1
равно42 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio for Sale in Mark Resort – El Kawther | Hurghada42 sqm with Pool View | Delivery 2026The studio offers a practical 42 sqm layout designed to max...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property development

Слични огласи

Слично у иностранству