SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
43 172 €
(744 € / м²)
Распродаја
2
1
58 м²
ميدان شيري

спаваћа соба2
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Property Details:58SQM, first floor, city view with balconyResort-Style CommunityBlue Crest is a fully integrated development built on 10,000 m², offe...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes Bay

Слични огласи

Слично у иностранству