SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
114 340 €
(1 759 € / м²)
Распродаја
2
1
65 м²
ميدان شيري

спаваћа соба2
равно65 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

own your seaside home at riva beach resort. hurghadaexperience a new standard of coastal living in one of hurghada’s most desirable locations. directl...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property development

Слични огласи

Слично у иностранству