Листа понуда
9
9
9
78 818 €
(559 € / м²)
Распродаја
3
1
141 м²
شارع النصر
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
141 м²
купатила
Преведи на Енглески
Ground Floor – Side Pool ViewLayout: 2 BedroomsArea: 93 sqm + 48 sqm Private GardenTotal Price: 7,518,000 EGPPayment Plans:35% Down Payment – Installm...
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
شارع النصر
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.