SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
52 380 €
(970 € / м²)
Распродаја
1
1
54 м²
منتجع سويت هوم

спаваћа соба1
равно54 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ground Floor 1-Bedroom Apartment with Sea View for Sale in HurghadaA great opportunity to own a ready-to-move apartment in one of Hurghada’s most prom...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

منتجع سويت هوم
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services

Слични огласи

Слично у иностранству