SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
23 046 €
(768 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
30 м²
طريق الغردقه الاسماعليه

спаваћа собаatypical
равно30 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Offered for sale is this cosy, 4th floor fully furnished studio with pool view on Aqua Palms. Featuring a double bed for a comfortable sleep, bedside ...

намештен
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

طريق الغردقه الاسماعليه
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sun Homes Overseas

Слични огласи

Слично у иностранству