SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
79 345 €
(1 004 € / м²)
Распродаја
2
1
79 м²
ميدان شيري

спаваћа соба2
равно79 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Long Beach 1BR – Modern Comfort & Lagoon Lifestyle in MagawishLong Beach Residence offers spacious 1‑Bedroom apartments designed for modern living and...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes Bay

Слични огласи

Слично у иностранству