SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
75 345 €
(793 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
شارع الشيراتون

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located on El Hadaba Road near Mamsha, Aldau Mall, public beaches, and Hurghada International Airport, this modern 1-bedroom apartment offers comfort,...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

شارع الشيراتون
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes Bay

Слични огласи

Слично у иностранству