SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 849 €
(671 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
125 м²
منطقة الانترناشونال

спаваћа собаatypical
равно125 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Intercontinental Residence 97 – Spacious 2 Bedroom Apartment in HurghadaA modern fully finished apartment in one of Hurghada’s strongest residential a...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

منطقة الانترناشونال
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Padsabroad

Слични огласи

Слично у иностранству