SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
101 818 €
(1 455 € / м²)
Распродаја
2
1
70 м²
شارع النصر

спаваћа соба2
равно70 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Unit F327 – 1 Bedroom with Sea & Pool View at Marvento Beach ResortEnjoy elevated Red Sea living with Unit F327, a beautifully designed 1-bedroom apar...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

شارع النصر
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property development

Слични огласи

Слично у иностранству