SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
52 459 €
(820 € / м²)
Распродаја
1
1
64 м²
حى مجاويش

спаваћа соба1
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Unit Details** Unit No.: 103* Floor: Ground Floor* Type: 1 Bedroom* Size: 64 m²* View: Street View* Total Price: 3,200,000 EGPCash Price (20% Discount...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

حى مجاويش
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services

Слични огласи

Слично у иностранству