SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
52 556 €
(701 € / м²)
Распродаја
2
1
75 м²
شارع الشيراتون

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A rare opportunity to own a unit in a fully serviced resort project in central Hurghada.🏡 One Bedroom | 75 sqm | 3rd Floor💰 Price: 3,947,501 EGP (≈ ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

شارع الشيراتون
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes Bay

Слични огласи

Слично у иностранству