SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
89 040 €
(1 220 € / м²)
Распродаја
2
1
73 м²
ميدان شيري

спаваћа соба2
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

About the Project:Veranda is a direct beach access property in Egypt offering luxurious apartments in a private and elegant resort community at the he...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghada Homes

Слични огласи

Слично у иностранству