SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
39 501 €
(840 € / м²)
Распродаја
1
1
47 м²
طريق الغردقه الاسماعليه

спаваћа соба1
равно47 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio Apartment with Pool View in La Gouna Resort – Al Ahyaa, HurghadaLocated in the Al Ahyaa area of Hurghada, this studio apartment in La Gouna Res...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

طريق الغردقه الاسماعليه
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property development

Слични огласи

Слично у иностранству