Листа понуда
10
10
10
86 403 €
(939 € / м²)
Распродаја
2
1
92 м²
ميدان شيري
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
92 м²
купатила
Преведи на Енглески
Developer: Roma Development – SoulferyoTotal Area: 53,000 SQMLocation: Sahl Hasheesh, Red SeaUnit Types: 1, 2, 3, 4 Bedrooms & TownhousesDelivery Date...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Гаража
Баште
Базен
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
ميدان شيري
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.