SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
66 182 €
(860 € / м²)
Распродаја
2
1
77 м²
شارع الشيراتون

спаваћа соба2
равно77 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

🏡 Stone Heights🏢 2nd Floor 🛏️ 1 Bedroom + Living Room 🌊 Balcony with Sea & Surroundings View 📐 77 m²💰 Price & Payment OptionsTotal Price: 5,005,...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

شارع الشيراتون
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes Bay

Слични огласи

Слично у иностранству