SUPA24
Остало
Остало
Остало
57 082 €
(906 € / м²)
Распродаја
1
1
63 м²
طريق سهل حشيش

спаваћа соба1
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Own Your Luxury Home at Long Beach Resort, Hurghada!

Long Beach Resort is redefining luxury living in Hurghada, blending elegance, comfort, and tranq...

Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде: 438дана
Ажурирано: 437дана

Локалитети

طريق سهل حشيش
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hurghadians Property

Hurghadians Property

Слични огласи

Слично у иностранству