SUPA24
Остало
Остало
Дневна соба; поглед, модерни стил, природно светло, плочице
172 000 €
(4 914 € / м²)
Распродаја
2
2+
35 м²
Ιωάννη Τσιμισκή, Δήμος Θεσσαλονίκης

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 35 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 8th floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторТуш кабинаПогледНамештен

Спрат:
8. спрат од 1
Старост понуде: 113дана
Ажурирано: 85дана

Локалитети

Ιωάννη Τσιμισκή, Δήμος Θεσσαλονίκης
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству