SUPA24
Остало
Остало
Остало
78 000 €
(2 108 € / м²)
Распродаја
2
2+
37 м²
Αγίου Νέστορος, Δήμος Θεσσαλονίκης

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale apartment of 37 sq.meters in Thessaloniki. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторТуш кабина

Друго
Старост понуде: 250дана
Ажурирано: 250дана

Локалитети

Αγίου Νέστορος, Δήμος Θεσσαλονίκης
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grekodom Development

Grekodom Development

Слични огласи

Слично у иностранству